Robert Wolski

E-mail: robert.wolski55@gmail.com Telefon: 534-715-829
Brief info

Ukończył wychowanie fizyczne na WSKFIT w Pruszkowie i studia inżynierskie na Politechnice Częstochowskiej. Posiada przygotowanie pedagogiczne oraz uprawnienia trenerskie UEFA C. Wychowanek i zawodnik klubu Raków Częstochowa. Instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej, instruktor piłki ręcznej i siatkowej. Prowadzi zajęcia sportowe w przedszkolu Montessori.
Posiada także doświadczenie jako wychowawca kolonijny. W AMS od 2016 roku, obecnie prowadzi zajęcia na Żoliborzu, Ursusie i w Komorowie. Ma doskonałe podejście do pracy z najmłodszymi wykazując się dużą cierpliwością i pogodnym usposobieniem, które z powodzeniem "testuje" na swojej córce.

Wyślij pytanie

Wybierz oddział

Czekamy na Ciebie

„AMS” to skrót od Akademii Młodego Sportowca. Akademia powstała 2013 roku w Ożarowie Mazowieckim. W roku 2015 powstały dwa kolejne oddziały AMS Komorów i AMS Ursus Warszawa. Głównym założeniem jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez zajęcia sportowe wśród dzieci. AMS prowadzi treningi piłki nożnej dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Najmłodsze dzieci w Akademii mają niespełna 4 lata. Nie liczą się umiejętności i poziom sportowy dziecka, bo to My sprawimy że Twoje dziecko poprawi umiejętności sportowe nauczy się integracji z grupą i pracy w zespole ! bo w AMS spoko jest !

AMS © 2019. All rights reserved.  Design by www.rogozny.com